Wygrana Juniorów na wyjeździe

NASI juniorzy, w niedzielnym meczu wyjazdowym zdecydowanie pokonali drużynę Polaris Żory. Spotkanie nie rozpoczęło się dla NASZEJ młodzieży pomyślnie. Po wznowieniu gry z rzutu rożnego prowadzenie 1:0 objęli gospodarze. Dwójkowa akcja naszych napastników Dawida Urbasia i Marcina Sitko dała nam wyrównanie. Następnie Deja Vu - strata gola po rzucie rożnym i ponowne wyrównanie po akcji tych samych zawodników. Pierwsza połowa zakończyła się remisem 2:2 (oba gole strzelił Marcin Sitko).

Druga połowa to już zdecydowana przewaga NASZYCH zawodników. Festiwal goli rozpoczął, po solowej akcji z połowy boiska Tomek Głuc. Następnie gole dla INTERU zdobywali Dawid Urbaś - 2 i na koniec ponownie Tomek Głuc. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3:6.

Cenne i zasłużone zwycięstwo, gratulacje !

Skład: Bartek Kowalski - Grabiec Karol, Mateusz Piguła, Bartek Gawliczek, Marcin Kubica - Jakub Cnota (25. Szymon Czaja), Patryk Fojcik, Tomek Głuc, Damian Marszolik, Dawid Urbaś, Marcin Sitko (70. Jakub Switała).