Inter przegrywa u lidera rozgrywek 4-2

Mecz z KP Kamień od samego początku rozpoczął się dość niespodziewanie, gospodarze nie bardzo umieli rozegrać składnej akcji ponieważ nasz zespół rozbijał akcje Kamienia już w ich zarodku. dalszy przebieg gry jednak od 15 minuty to przewaga gospodarzy w sytuacjach bramkowych, jednak Inter miał swoje dogodne sytuacje, jedną z nich w 18 minucie wykorzystał Przemek Kurtyka który walczył o piłkę z bramkarzem gospodarzy za polem karnym w efekcie bramkarz Kamienia mija się z piłką, a Kurtyka staje sam na sam z bramką, tego nie dało się nie wykorzystać. Dość niespodziewanie po tej akcji Inter prowadził 0-1. Gospodarze jednak zdołali wyrównać w 25 minucie po rzucie wolnym bezpośrednio do bramki piłkę wpakował zawodnik Kamienia. W dalszej części gry dużo walki w środku pola,Inter próbował odbierać piłkę rywalom co po części się udawało, lecz gospodarze pod naszą bramką gościli więcej razy niż Inter po drugiej stronie boiska i w efekcie KP Kamień miał dużo rzutów rożnych, jednego z nich wykorzystali w 35 minucie i było już 2-1. Druga połowa zaczęła się w nieco innym ustawieniu i to chyba zgubiło graczy Interu,niepokryty zawodnik Kamienia wpadł w pole karne i wpakował piłkę do bramki,wynik w 50 minucie 3-1. Inter próbował swoich sił i bardzo ładną akcję zakończył strzałem z dystansu Marek Wyoiór, jednak to paradujący bramkarz w tej sytuacji był górą. 10 minut później idealnie ta sama sytuacja- Marek Wypiór z dystansu i tym razem to nasz zawodnik okazał się górą! 3-2. w 75 minucie Gospodarze przeprowadzili akcję lewą stroną, dośrodkowując piłkę zawodnik Kamienia przetransportował ją na drugą stronę boiska tam dotarł do niej inny gracz Kamienia podał ją wzdłuż bramki i niefortunnie odbijając się od naszego zawodnika Daniela Mazurka piłka wpadła do bramki.Wynik mecz 4-2 po bardzo dobrej walce!