Porównanie drużyn przed meczem!

Mecz odbędzie się dnia 11.10.2015r w Palowicach a pod spodem kilka statystyk
Orzeł Palowice   Inter Krostoszowice

7 pozycja w tabeli 13

15 punkty 3

5 wygranych meczy 1

0 remisów 0

3 porażek 7

+5 bilans bramek -20

BEZPOŚREDNIE POJEDYNKI

Orzeł Palowice z Interem Krostoszowice po raz pierwszy zmierzyli się w sezonie B-klasy 2010/2011 rezultaty tych spotkań były następujące, w meczu u siebie Inter przegrał z przyjezdną drużyną z Palowic 1-2, rewanż tego spotkania w Palowicach okazał się również zwycięski dla Palowic wtedy było 5-1. Ponownie obie drużyny spotkały się w sezonie 2014/2015 i tak w pierwszym meczu wyjazdowym Inter pokonał Palowice 2-3 i tym samym popsuł Palowickie dożynki, rewanż okazał się zwycięski dla Palowic, wynik z tego spotkania to 1-2. Podsumowując drużyny te spotkały się 4 razy w tym 3 wygrane odniosła drużyna z Palowic przy 1 wygranej Interu. Palowice w 4 meczach zdobyli 10 bramek, a drużyna Interu 7.

Statystyki nie są niestety dla Interu korzystne, lecz miejmy nadzieje, że niedzielny mecz okaże się zwycięski. Wierzymy w to!