Podwójne zwycięstwo naszych drużyn !

Niedziela 11.10 okazała się dla nas w pełni zwycięska. Nasza drużyna seniorów sprawiła sporą niespodziankę pokonując na wyjeździe zespół Orzeł Palowice 0:1, a bramkę strzelił Sebastian Blanik. Z kolei nasi Juniorzy pokonali u siebie LKS Bełk 6:2.

Skład seniorów: Wójciński Artur – Mazurek Daniel, Szuła Kamil, Hadam Szymon, Szuła Kamil (75. Marcisz Artur) – Glenc Przemysław, Sosna Michał, Polnik Sylwester, Blanik Sebastian – Mołdrzyk Paweł, Hanc Paweł (85. Ogórek Grzegorz).

Skład juniorów: Kowalski Bartosz – Gawliczek Bartosz, Ruśniok Rafał, Jokiel Piotr, Grabiec Karol – Marszolik Damian (60. Świtała Jakub), Cnota Jakub, Głuc Tomasz, Fojcik Patryk – Rduch Kacper (41. Kubica Marcin), Czyż Sebastian.

Powiązana galeria: