Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Czuchów
2:2
KP Kamień
Ruch Stanowice
1:0
Start Mszana
Olza Godów
0:5
KS Kleszczów
Orzeł Jankowice
4:4
SKF Rowień
Dąb II Dębieńsko
5:0
Inter Krostoszowice
KS II Szczerbice
0:2
KS 25 Kokoszyce
Płomień II Połomia
0:1
Sygnały Gotartowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Kleszczów
8:2
Ruch Stanowice
Olza Godów
1:2
KS II Szczerbice
Start Mszana
4:0
Inter Krostoszowice
KS 25 Kokoszyce
3:4
Płomień Czuchów
Płomień II Połomia
3:1
SKF Rowień
KP Kamień
2:2
Orzeł Jankowice
Dąb II Dębieńsko
2:2
Sygnały Gotartowice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Czuchów
2:1
Olza Godów
Inter Krostoszowice
7:4
Ruch Stanowice
Orzeł Jankowice
2:1
KS 25 Kokoszyce
Dąb II Dębieńsko
1:1
SKF Rowień
Start Mszana
3:3
Sygnały Gotartowice
Płomień II Połomia
3:2
KP Kamień
KS II Szczerbice
1:1
KS Kleszczów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Kamień
1:1
Dąb II Dębieńsko
SKF Rowień
1:4
Start Mszana
Ruch Stanowice
4:1
Sygnały Gotartowice
KS Kleszczów
4:2
Inter Krostoszowice
Olza Godów
1:3
Orzeł Jankowice
KS II Szczerbice
4:2
Płomień Czuchów
KS 25 Kokoszyce
5:5
Płomień II Połomia
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Stanowice
2:0
SKF Rowień
Inter Krostoszowice
2:4
Sygnały Gotartowice
Orzeł Jankowice
5:2
KS II Szczerbice
Dąb II Dębieńsko
3:0
KS 25 Kokoszyce
Start Mszana
14:0
KP Kamień
Płomień II Połomia
2:1
Olza Godów
Płomień Czuchów
1:5
KS Kleszczów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Kamień
3:3
Ruch Stanowice
Płomień Czuchów
1:3
Orzeł Jankowice
SKF Rowień
0:3
Inter Krostoszowice
KS Kleszczów
0:0
Sygnały Gotartowice
Olza Godów
3:2
Dąb II Dębieńsko
KS II Szczerbice
3:1
Płomień II Połomia
KS 25 Kokoszyce
0:3
Start Mszana
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
SKF Rowień
2:1
Sygnały Gotartowice
Inter Krostoszowice
2:4
KP Kamień
Orzeł Jankowice
0:0
KS Kleszczów
Start Mszana
0:2
Olza Godów
Ruch Stanowice
1:4
KS 25 Kokoszyce
Dąb II Dębieńsko
1:2
KS II Szczerbice
Płomień II Połomia
3:2
Płomień Czuchów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Kamień
0:0
Sygnały Gotartowice
Płomień Czuchów
2:1
Dąb II Dębieńsko
KS Kleszczów
3:1
SKF Rowień
Olza Godów
0:3
Ruch Stanowice
Orzeł Jankowice
5:1
Płomień II Połomia
KS II Szczerbice
2:1
Start Mszana
KS 25 Kokoszyce
2:3
Inter Krostoszowice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
SKF Rowień
2:3
KP Kamień
Ruch Stanowice
1:3
KS II Szczerbice
Inter Krostoszowice
2:2
Olza Godów
Dąb II Dębieńsko
3:0
Orzeł Jankowice
Start Mszana
2:2
Płomień Czuchów
KS 25 Kokoszyce
1:0
Sygnały Gotartowice
Płomień II Połomia
0:6
KS Kleszczów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Czuchów
4:4
Ruch Stanowice
KS Kleszczów
1:1
KP Kamień
Olza Godów
1:1
Sygnały Gotartowice
Orzeł Jankowice
0:2
Start Mszana
KS II Szczerbice
2:2
Inter Krostoszowice
KS 25 Kokoszyce
3:0
SKF Rowień
Płomień II Połomia
1:3
Dąb II Dębieńsko
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Kamień
0:1
KS 25 Kokoszyce
SKF Rowień
1:0
Olza Godów
Ruch Stanowice
2:2
Orzeł Jankowice
Inter Krostoszowice
2:1
Płomień Czuchów
KS II Szczerbice
1:3
Sygnały Gotartowice
Start Mszana
2:1
Płomień II Połomia
Dąb II Dębieńsko
2:0
KS Kleszczów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Czuchów
- : -
Sygnały Gotartowice
KS Kleszczów
2:0
KS 25 Kokoszyce
Olza Godów
- : -
KP Kamień
Orzeł Jankowice
- : -
Inter Krostoszowice
Dąb II Dębieńsko
- : -
Start Mszana
KS II Szczerbice
- : -
SKF Rowień
Płomień II Połomia
- : -
Ruch Stanowice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Kamień
1:4
KS II Szczerbice
SKF Rowień
3:5
Płomień Czuchów
Ruch Stanowice
3:1
Dąb II Dębieńsko
Inter Krostoszowice
5:3
Płomień II Połomia
Orzeł Jankowice
7:1
Sygnały Gotartowice
Start Mszana
2:1
KS Kleszczów
KS 25 Kokoszyce
3:0
Olza Godów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Kamień
2:5
Płomień Czuchów
SKF Rowień
2:5
Orzeł Jankowice
Ruch Stanowice
- : -
Start Mszana
KS Kleszczów
2:3
Olza Godów
Sygnały Gotartowice
6:0
Płomień II Połomia
Inter Krostoszowice
2:1
Dąb II Dębieńsko
KS 25 Kokoszyce
3:1
KS II Szczerbice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Czuchów
- : -
KS 25 Kokoszyce
Ruch Stanowice
- : -
KS Kleszczów
Sygnały Gotartowice
- : -
Dąb II Dębieńsko
Orzeł Jankowice
- : -
KP Kamień
KS II Szczerbice
- : -
Olza Godów
Start Mszana
- : -
Inter Krostoszowice
Płomień II Połomia
- : -
SKF Rowień
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Kamień
- : -
Płomień II Połomia
SKF Rowień
- : -
Dąb II Dębieńsko
KS Kleszczów
- : -
KS II Szczerbice
Sygnały Gotartowice
- : -
Start Mszana
Olza Godów
- : -
Płomień Czuchów
Inter Krostoszowice
- : -
Ruch Stanowice
KS 25 Kokoszyce
- : -
Orzeł Jankowice
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Czuchów
- : -
KS II Szczerbice
Sygnały Gotartowice
- : -
Ruch Stanowice
Inter Krostoszowice
- : -
KS Kleszczów
Orzeł Jankowice
- : -
Olza Godów
Dąb II Dębieńsko
- : -
KP Kamień
Start Mszana
- : -
SKF Rowień
Płomień II Połomia
- : -
KS 25 Kokoszyce
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Kamień
- : -
Start Mszana
SKF Rowień
- : -
Ruch Stanowice
KS Kleszczów
- : -
Płomień Czuchów
Sygnały Gotartowice
- : -
Inter Krostoszowice
Olza Godów
- : -
Płomień II Połomia
KS II Szczerbice
- : -
Orzeł Jankowice
KS 25 Kokoszyce
- : -
Dąb II Dębieńsko
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Stanowice
- : -
KP Kamień
Sygnały Gotartowice
- : -
KS Kleszczów
Inter Krostoszowice
- : -
SKF Rowień
Orzeł Jankowice
- : -
Płomień Czuchów
Dąb II Dębieńsko
- : -
Olza Godów
Start Mszana
- : -
KS 25 Kokoszyce
Płomień II Połomia
- : -
KS II Szczerbice
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Kamień
- : -
Inter Krostoszowice
Płomień Czuchów
- : -
Płomień II Połomia
KS Kleszczów
- : -
Orzeł Jankowice
Sygnały Gotartowice
- : -
SKF Rowień
Olza Godów
- : -
Start Mszana
KS II Szczerbice
- : -
Dąb II Dębieńsko
KS 25 Kokoszyce
- : -
Ruch Stanowice
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
SKF Rowień
- : -
KS Kleszczów
Ruch Stanowice
- : -
Olza Godów
Sygnały Gotartowice
- : -
KP Kamień
Inter Krostoszowice
- : -
KS 25 Kokoszyce
Dąb II Dębieńsko
- : -
Płomień Czuchów
Start Mszana
- : -
KS II Szczerbice
Płomień II Połomia
- : -
Orzeł Jankowice
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Kamień
- : -
SKF Rowień
Płomień Czuchów
- : -
Start Mszana
KS Kleszczów
- : -
Płomień II Połomia
Sygnały Gotartowice
- : -
KS 25 Kokoszyce
Olza Godów
- : -
Inter Krostoszowice
Orzeł Jankowice
- : -
Dąb II Dębieńsko
KS II Szczerbice
- : -
Ruch Stanowice
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Kamień
- : -
KS Kleszczów
SKF Rowień
- : -
KS 25 Kokoszyce
Ruch Stanowice
- : -
Płomień Czuchów
Sygnały Gotartowice
- : -
Olza Godów
Inter Krostoszowice
- : -
KS II Szczerbice
Dąb II Dębieńsko
- : -
Płomień II Połomia
Start Mszana
- : -
Orzeł Jankowice
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Czuchów
- : -
Inter Krostoszowice
KS Kleszczów
- : -
Dąb II Dębieńsko
Sygnały Gotartowice
- : -
KS II Szczerbice
Olza Godów
- : -
SKF Rowień
Orzeł Jankowice
- : -
Ruch Stanowice
KS 25 Kokoszyce
- : -
KP Kamień
Płomień II Połomia
- : -
Start Mszana
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Kamień
- : -
Olza Godów
SKF Rowień
- : -
KS II Szczerbice
Ruch Stanowice
- : -
Płomień II Połomia
Sygnały Gotartowice
- : -
Płomień Czuchów
Inter Krostoszowice
- : -
Orzeł Jankowice
Start Mszana
- : -
Dąb II Dębieńsko
KS 25 Kokoszyce
- : -
KS Kleszczów
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Czuchów
- : -
SKF Rowień
KS Kleszczów
- : -
Start Mszana
Sygnały Gotartowice
- : -
Orzeł Jankowice
Olza Godów
- : -
KS 25 Kokoszyce
Dąb II Dębieńsko
- : -
Ruch Stanowice
KS II Szczerbice
- : -
KP Kamień
Płomień II Połomia
- : -
Inter Krostoszowice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości