ZRYW Bzie - INTER "Walczący" Krostoszowice 3:3 (0:2)

We wczorajszym spotkaniu NASI seniorzy po niesamowitej walce wywalczyli remis w meczu z wiceliderem ligi drużyną Zrywu Bzie. NASZ zespół na wyjazdowe spotkanie wyjechał tylko w 12 osobowej kadrze, jednak nie przeszkodziło to zagrać bardzo dobrego spotkania. Zdecydowany faworyt meczu drużyna z Bzia mocno zaskoczona została przez niesamowicie walczący INTER, który prowadził przez całe spotkanie, a wyrównującą bramkę Zryw zdobył z rzutu karnego podyktowanego przez niezbyt dobrze dysponowanego arbitra tego spotkania.
PS.
Szkoda, że w niektórych sytuacjach arbiter (przybijający sobie piątki z zawodnikami gospodarzy po ich dobrych zagraniach- skandal!) niestety pogubił się... BRAWA dla naszych chłopaków, którzy miejmy nadzieję odrodzą się i odbiją się od ligowego dna na koniec sezonu.
SKŁAD:
Wójciński Artur - Kurtyka Przemysław, Mazurek Daniel, Kudlak Mirosław, Hadam Szymon, Folwarczny Paweł, Wypiór Marek, Karzełek Sebiastian (65 Pękała Marcin), Jordan Łukasz, Rduch Adrian, Hanc Paweł.
Bramki:
Paweł Hanc 2x, Rduch Adrian.