Wygrana 4 : 2 na koniec rundy jesiennej

Mocnym akcentem NASZA pierwsza drużyna zakończyła rozgrywki rundy jesiennej. Start Mszana to trudny rywal, zajmujący obecnie 4-te miejsce w tabeli B-Klasy. Tym bardziej cieszy nasza zdecydowana wygrana.

Pod wodzą nowego trenera - Marcela Wernera, drużyna rozwija się i co ważne, zachowała atuty wypracowane przez Zbigniewa Gawełczyka, dzięki któremu od 3 sezonów nie martwimy się o utrzymanie w B-Klasie, a raczej myślimy o pierwszej połówce tabeli. Teraz nadszedł czas na zasłużony odpoczynek. Do zobaczenia na ligowych boiskach już w roku 2019.