Mecze kontrolne

W ostatni weekend nasi seniorzy rozegrali 2 badzo pożyteczne spotkania kontrolne.
W piątek na zaśnieżonym boisku w Gogołowej bardzo odmłodzona drużyna z kilkoma zawodnikami NASZEJ drużyny młodzieżowej przegrała z drużyną START-u Mszana 3:0. Mecz w tych trudnych warunkach był bardzo dobrym elementem przygotowań do sezonu dla wszystkich zawodników.
Natomiast w niedzielny poranek o godzinie 11:00 na boisku Budowlanka pomimo ciężkich warunków jednak na dobrze przygotowanym boisku sparingpartnerem była druga drużyna Gwiazdy Skrzyszów. Tym razem udało się wygrać 6:4 (4:1) po bramkach Pawła Mołdrzyka 3x, Sebastiana Karzełka 2x oraz Andrzeja Nawrota.
Był to dobrze przepracowany weekend dla naszych zawodników, którzy swój najbliższy trening odbędą we wtorek na sali gimnastycznej SP Krostoszowice o godzinie 18:30. Natomiast o godzinie 17:00 swój trening na sali odbędzie drużyna młodzieżowa KS INTER KROSTOSZOWICE.