Krótkie podsumowanie sezonu

Mamy za sobą kolejny sezon NASZYCH drużyn piłkarskich.

Drużyna Seniorów pod wodzą trenera Zbyszka Gawełczyka dała kibicom wiele powodów do zadowolenia. W zasadzie od początku sezonu nie byliśmy zagrożeni spadkiem z B-Klasy. Po kilku spotkaniach rundy wiosennej zajmowaliśmy 7 miejsce w tabeli (najlepsze w historii występów Interu w B-Klasie). W tym okresie zagraliśmy kilka bardzo dobrych spotkań, także z liderem i wiceliderem rozgrywek.Warto podkreślić podwójną wygraną w derbowych spotkaniach z Olzą Godów. Ostatecznie Seniorzy zakończyli rozgrywki na 10 miejscu.

Drużyna Juniorów prowadzona przez trenera Marcela Wernera do samego końca walczyła o miejsce na podium w rozgrywkach Juniorów młodszych B1 – grupy B Podokręgu Rybnik. W grze młodych zawodników widać wyraźny progres. Ostatecznie Juniorzy zakończyli rozgrywki na 4 miejscu.

Powiązana galeria: