Kolejna porażka Interu w B-klasie

Niestety stało się. Inter Krostoszowice w wyjazdowym meczu w Grabowni przegrał swój mecz 4-1. Już w 4 minucie spotkania gospodarze objęli prowadzenie, sam na sam wychodzący zawodnik Grabowni został sfaulowany w polu karnym przez naszego bramkarza Artura Wójcińskiego. Po rzucie karnym obie z drużyn miały swoje sytuacje a gra stała się wyrównana i tak w 23 minucie Inter po strzale Pawła Hanca wyrównał stan gry na 1-1. Brak koncentracji w defensywie Interu wykorzystał zawodnik Grabowni w 43 minucie i było już 2-1. Po przerwie w 50 minucie cudownym strzałem zza pola karnego napastnik Grabowni wpakował od słupka piłkę do siatki. Inter próbował grać piłką lecz w drugiej połowie Grabownia zdominowała środek boiska. W 75 minucie w polu karnym Interu został sfaulowany piłkarz Grabowni przez Przemka Kurtykę i po wykonaniu rzutu karnego przez gospodarzy było już 4-1. Inter nieco stłumiony przez drużynę gospodarzy próbował swoich sił w nielicznych akcjach, swoją wyśmienitą okazję miał nasz napastnik Paweł Mołdrzyk, niestety jednak z bliskiej odległości uderzył piłkę głową, piłka ta niestety trafiła w ręce bramkarza. Ostateczny wynik 4-1, który spycha nas niestety na ostatnie miejsce w tabeli.