Inter poległ w "bratobójczym" pojedynku derbowym (0-5)

Niestety mecz, w którym na przeciwko siebie do walki stanęli bracia Wojtek Szuła w Godowie, Kamil Szuła w Krostoszowicach okazał się przegranym dla Interu. Od początku jednak gra była wyrównana, aż do 42 minuty kiedy dostaliśmy dwa ciosy do szatni i do przerwy było 0-2. Inter dobrze grający w pierwszych 45 minutach nieco spuścił z tonu gry po przerwie i goście mogli przeprowadzać skuteczne ataki mecz zakończył się wynikiem 0-5, a Inter kończył mecz w 10-siątkę ponieważ po dwóch żółtych kartkach i w konsekwencji czerwonej boisko w 80 minucie musiał opuścić Sebastian Blanik.

Skład: Wójciński Artu - Rek Krystian, Mazurek Daniel, Hadam Szymon, Folwarczny Paweł - Glenc Przemysław (75.Ogórek Grzegorz), Szuła Kamil (60.Surowiec Kacper), Sosna Michał (70.Marcisz Artur), Kurtyka Przemysław - Polnik Sylwester, Blanik Sebastian