Wygrany pierwszy sparing

W dniu dzisiejszym zespół seniorów rozegrał sparing z amatorską drużyną złożoną z zawodników występujących w amatorskiej wodzisławskiej lidze. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem naszego zespołu 4:2 (bramki Hanc Paweł 3x, sam.)
Mecz w wykonaniu naszego zespołu mocno przeciętny, ale w tym okresie trudno spodziewać się dobrej gry. Dużo strat, proste błędy i za dużo nerwowości w grze. Zespół do początku rozgrywek rozegra ok 8 sparingów i miejmy nadzieję, że w kolejnych spotkaniach gra i postawa zawodników będzie się poprawiać.
Cieszy bardzo dobra postawa testowanych zawodników, którzy miejmy nadzieję uzupełnią kadrę naszego zespołu.
Skład:
Wójciński Artur (46. testowany zawodnik) - Mazurek Daniel, Hadam Szymon, Kurtyka Przemysław, Pękała Marcin, Szuła Kamil, Dudek Kamil, Potysz Kamil, Hanc Paweł, Nawrot Andrzej, Mołdrzyk Paweł, Łukasz Jordan oraz 2 testowanych zawodników.
Zapraszamy już za tydzień w niedzielę o 11 na kolejny sparing naszego zespołu na boisku Budowlanka