Nowe władze KS INTER KROSTOSZOWICE

W dniu 25.01.2015r. na zebraniu sprawozdawczo-wyborczym podsumowano lata 2013-2014 jak również dokonano wyboru nowych władz klubu na lata 2015-2016r.

Po wielu latach prezesowania dotychczasowy prezes Wiesław Krzyżok przekazał stery klubu w ręce Marcina Piwońskiego, który został nowym prezesem KS INTER KROSTOSZOWICE.
Wiceprezesem klubu został Krzysztof Szewczyk, a w skład zarządu zostali również wybrani: Jarosław Sauer, Paweł Hanc, Gąsior Zbigniew, Gąsior Leszek, Węgrzyk Damian, Artur Marcisz, Mecha Marian, Rduch Mariusz, Stanisław Grym.

Ustępującemu zarządowi na czele z dotychczasowym prezesem Wiesławem Krzyżokiem należą się szczególne podziękowania za dotychczasową pracę społeczną na rzecz tej największej w NASZEJ wsi organizacji. Wierzymy, że osoby ustępujące będą również teraz na co dzień wspierali swoim doświadczeniem oraz pomocą nowy zarząd, który ma przed sobą bardzo ciężkie zadania.

Wierzymy, że w pomoc dla klubu włączą się również inni sympatycy na czele z byłymi zawodnikami, rodzicami drużyny młodzieżowej oraz mieszkańcami i radnymi Krostoszowic. Każda mała cegiełka pracy spowoduje, że klub będzie się rozwijał i zapewniał jeszcze w większym stopniu rozrywkę oraz zajęcie dla wszystkich mieszkańców, a w szczególności dla NASZYCH dzieci oraz młodzieży NASZEJ wsi...

POWODZENIA i sukcesów !!

PS.
Zaczynamy również działalność naszej nowej strony internetowej i prosimy o cierpliwość w jej rozwoju.