Amatorska drużyna KS INTER Krostoszowice - Halowa Liga Piłkarska

W sobotniej kolejce Halowej Ligi Piłkarskiej amatorska drużyna KS INTER KROSTOSZOWICE doznała niestety porażki z drużyną Jorgusi 7:5 (4:1). Przeciwnicy zdecydowanie przeważali przez większą część spotkania prowadząc już nawet 5:1. Jednak ambitna postawa naszych zawodników i pogoń w II połowie spotkania doprowadziła w końcówce do wyniku 6:5. Jednak gdy zawodnicy w końcowych minutach próbowali doprowadzić do upragnionego remisu przeciwnicy w ostatnich sekundach zdobyli bramkę po której niestety nie było już szans na wyrównanie. SKŁAD:
Piwoński Marcin - Szewczyk Krzysztof, Drzeniek Jarosław, Przemysław Oczadły, Hadam Adam, Janeta Tomasz.
Bramki zdobywal: Przemysław Oczadły 2x, Szewczyk Krzysztof, Drzeniek Jarosław, Hadam Adam.
Ostatnie spotkanie ligowe INTER rozegra dopiero 21.02.2015r. o godz. 19:45 a przeciwnikiem GAZ - MET.